Firma  :: AQUA SPORT powstała w 1985 r. jako jedna z pierwszych w Polsce firm zajmujących się profesjonalnie propagowaniem windsurfingu i produkcją oraz handlem sprzętem windsurfingowym i sprzętem ratunkowym. Od początku byliśmy jednym z największych producentów żagli windsurfingowych w Europie. W przeciągu 25 lat wyprodukowaliśmy ich ponad 190 000 sztuk. W tym czasie szyliśmy żagle dla największych i najbardziej znanych firm windsurfingowych, z których wiele dziś już nie istnieje.

Naszą własną, prawdopodobnie najbardziej znaną marką żagli w Polsce, jest PACIFIC SAILS. Są to proste, tanie żagle dla każdego surfera. Większość krajowych surferów zaczynało swoją przygodę z windsurfingiem właśnie od tych żagli. Sprzedaliśmy ich do tej pory ponad 30 000 sztuk.

Równoczesnie przez cały ten czas produkowaliśmy i produkujemy kamizelki i sprzęt ratunkowy służący żeglarzom i wodniakom na morzu i wodach sródlądowych. Wszystkie dystrybuowane i produkowane przez nas wyroby mają wymagane świadectwa i certyfikaty. Wyroby certyfikujemy w Polskim Rejestrze Statków - jednym ze światowych liderów w dziedzinie certyfikowania i dopuszczania do użytkowania  artykułów używanych na morzu. Z dumą mówimy,  że wysoka jakość produkowanego przez nas sprzętu pozwala na udzielenie na jego użytkowanie dożywotniej gwarancji (w ramach czasookresu użytkowania przewidzianego normami). Pomocą i radą służymy również w serwisach żagli i sprzętu w Warszawie, oraz w centrum windsurfingowym w Juracie.
 
Serdecznie zapraszam,
Krzysztof Poszytek
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl