Pagaje, Bosaki Teleskopowe oraz Wiosła - to niezbędne akceoria każdego lubującego się w żegludze - czy to niedzielnego amatora czy morskiego wilka z ogromnym doświadczeniem. Tak podstawowe akcesoria jak pagaje, bosaki czy wiosła muszą być wytrzymałe gdyż co można zrobić jak na środku jeziora złamiemy wiosło? Dlatego też prezentowane tutaj produkty są wysokiej jakości i są niezawodne dla fanatyków wodnych wypraw.

Różne rodzaje wioseł

Wiosła mogą być róznego rodzaju jedno lub dwupiórowe pozwalające wydajniej wiosłować - przez co mozna szybciej się poruszać np. kajakiem. Jednopiórowe nazywane pagajami lub też wiosłami kanadyjskimi. Istnieją również większe rodzaje wioseł np. kajakowe czy też szalupowe do większych wodnych zmagań. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych materiałów waga wioseł drastycznie się obniżyła - użycie do produkcji wioseł np. tworzyw sztucznych czy też stopów aluminium pozwoliło też zwiększyć wytrzymałość i niezawodność tych jakże podstawowych akcesorii.

Nasza oferta

W naszej ofercie posiadamy różnego rodzaju pagaje, bosaki i wiosła - również w wersjach teleskopowych co pozwala na zaoszczędzenie miejsca, a w razie konieczności komfortowe użytkowanie sprzętu. Zapraszamy do zapoznania sie z naszą ofertą.

Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Nowość
Bosak teleskopowy Bosak teleskopowy
Producent: AQUA SPORT
Pagaj aluminiowy Pagaj aluminiowy
Producent: AQUA SPORT
Pagaj rozkładany teleskopowy Pagaj rozkładany teleskopowy
Producent: AQUA SPORT
Uchwyt do pagaja Uchwyt do pagaja
Producent: AQUA SPORT
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl